ARB 272 VELMI PĚKNÝ, PROSTORNÝ, CIHLOVÝ BYT 3 + 1 S LODŽIÍ, v osobním vlastnictví, se zahradou ve vnitrobloku, vyhledávaná lokalita s výbornou dostupností do centra, BRNO - Královo Pole, ul. Antonína Macka.
Byt se nachází v 5. NP šestipodlažního cihlového domu, orientace JV - SZ. Celková výměra bytu činí 105m2, včetně sklepu.
Přístup k bytu po prostorném schodišti, vstup z chodby domu do předsíně bytu o výměře cca 9m2. Z předsíně přístupná lodžie orientovaná do vnitrobloku (4,30m2) WC s umývátkem (1,10m2), spíž (1,10m2), kuchyně a pokoj(20m2). V kuchyni (13m2) k dispozici kuchyňská linka, plynová varná deska. Navazuje rekonstruovaná koupelna s dvěma umývadly a sprchovým koutem (6m2). Vše orientováno do vnitrobloku. Do klidné ulice orientovány tři pokoje (20, 21 a 25m2).
Podlahy v pokojích - parkety, v kuchyni, předsíni - z části beton, dřevotříska pokrytá linoleem. Koupelna a WC dlažba + odklady. Vlastní vytápění (WAV), ohřev vody (el. bojler). Byt velmi dobře dispozičně řešený, samostatné vstupy do všech pokojů. K bytu přísluší samostatná zděná sklepní místnost v suterénu bytového domu 7,50m2. Sklepy po rekonstrukci - světlé, čisté, bezpečně uzamykatelné. Náklady spojené s užíváním bytu činí 5.084Kč /při čtyřech osobách (zvýšený fond oprav 3.579Kč ) + inkaso (elektřina a plyn dle vlastní spotřeby).
Bytový dům po zásadní rekonstrukci v roce 2013 - odstranění zemní vlhkosti zdiva, GO sklepů, osazena nová plastová okna, GO rozvodů vody, plynu, elektroinstalace,  GO vnitřní kanalizace, zvonků a domovního tel. Klidný, čistý dům. V brzké budoucnosti v plánu vybudování výtahu.
K bytovému domu patří pozemek ve vnitrobloku, možnost trávení volného času a využívání jako hrací prostor pro menší děti.  V blízkosti veškerá občanská vybavenost - MHD, škola, školka, obchody, atd. Bezproblémové parkování u domu.
V současné době byt pronajat, po zaplacení kupní ceny volný. Lze i ponechat stávající, velmi slušné, platící nájemníky. Vhodný jako investice.
K financování lze čerpat hypotéční úvěr, úvěr ke stavebnímu spoření. V případě Vašeho zájmu Vám s jejich vyřízením rádi pomůžeme.  Uvádíme energetickou třídu G, jelikož prozatím nebyl dodán PENB. Doporučujeme prohlídku.

Prodejní cena: 4.400.000Kč + provize RK - rezervováno

Zpět