ARB 275 PRODEJ CIHLOVÉHO BYTU 2 + 1, V OSOBNÍM VLASTNICTVÍ, BRNO, UL. HYBEŠOVA s parkovacím místem ve dvoře, nedaleko centra.
Byt situován ve 4. patře pětipodlažního bytového domu bez výtahu, celková výměra bytu 55,11m2 + sklep 6,7m2.
Dispozice bytu
: Vstup do předsíně 6,52m2, vpravo koupelna 3,29m2, vlevo WC 0,85m2. Dále kuchyně o výměře 11,31m2. Z kuchyně vpravo pokoj 8,30m2, vlevo obývací pokoj 24,84m2. Zde vybudováno pevné prostorné pochůzné patro na spaní o výměře cca 12m2, čímž je významně, velmi vhodně zvětšen obytný prostor a plnohodnotně nahrazuje ložnici. Výška stropů v bytě 3,60m.
Byt udržovaný, osazena plastová okna, vytápění WAV, ohřev TUV el. bojler (100 litrů), nová elektřina v mědi, nové stoupačky, nová kanalizace. Podlahy - vinyl, parkety, dlažba. V kuchyni kuchyňská linka, plynový sporák s el. troubou, digestoř. V koupelně sprchový hydromasážní box, umývadlo. vývod na pračku, bojler. V obývacím pokoji velmi vhodně zbudováno prostorné patro na spaní, pod ním umístěna sedací souprava, úložné prostory-vestavěné skříně,v kuchyni snížen strop a nad celou kuchyni pochůzný úložný prostor. Měsíční náklady spojené s užíváním bytu činí 2.735Kč (z toho fond oprav 1.753Kč - určený na další plánovanou rekonstrukci bytového domu)) + el., plyn, internet, kabel. televize. Velkou výhodou je možnost parkování ve dvoře bytového domu. Krásný výhled z bytu do okolí na Špilberk a Petrov. V blízkosti veškerá občanská vybavenost, školka, škola, atd. Byt situován v těsné blízkosti samého centra Brna. Volný po prodeji.
K financování lze čerpat hypotéční úvěr, úvěr ke stavebnímu spoření. V případě Vašeho zájmu Vám s jejich vyřízením rádi pomůžeme.  Uvádíme energetickou třídu G, jelikož prozatím nebyl dodán PENB. Doporučujeme prohlídku.

Prodejní cena: 2.950.000Kč  + provize RK - rezervováno

Zpět