ARB 269 VELMI PĚKNÝ BYT 3+KK V OSOBNÍM VLASTNICTVÍ, s možností parkování na vlastním pozemku, se zahradou ve vnitrobloku, vyhledávaná lokalita v těsné blízkosti centra, Brno – Štýřice, ul. Renneská
Byt se nachází ve zvýšeném 1. NP čtyřpodlažního cihlového domu, orientace SZ – JV. Celková výměra bytu činí 75 m2, včetně samostatné zděné sklepní místnosti 6,5m2. Sklep s výstupem do vnitrobloku možno využít i jako dílnu.
Od vstupu z ulice do chodby domu pouze 7 schodů k bytu. Následuje prostorná předsíň (8 m2) se vstupy do komory s oknem (3,5 m2 – možno využít i jako pracovnu), do koupelny s vanou (5m2) a samostatným WC (1,5m2). Dále vstup do obytného prostoru s kuchyňským koutem (22,5m2) a pokojů (17 a 10 m2) s orientací do zahrady ve vnitrobloku (JV). V kuchyni je novější kuchyňská linka s plynovou varnou deskou, myčkou, el. troubou, vestavěnou lednicí s mrazákem. V kuchyni je k dispozici spíž (1 m2).
Předností bytu je samostatné plynové vytápění, včetně podlahového topení v kuchyni, koupelně a předsíni. Závěsný kotel zn. Junkers umístěn v koupelně, slouží zároveň k ohřevu teplé vody. Další velkou předností je možnost parkování na oploceném pozemku ve společném vlastnictví majitelů bytových jednotek situovaném ve vnitrobloku za domem. Větší část vnitrobloku je však i nadále ponechána zeleni s ovocnými dřevinami.
Náklady spojené s užíváním bytu 2.514 Kč/měs.+ inkaso (elektřina a plyn dle vlastní spotřeby). Byt prošel komplexní rekonstrukcí v roce 2008. Bytový dům je zateplen, plastová okna osazena v roce 2006, fasáda a další společné části domu byly rekonstruovány v letech 2007 - 2008.
Dům se nachází na dopravně zklidněné ulici, 7 minut od centra města Brna, zastávka tramvaje150 m od domu. V pěší dostupnosti obchody, ZŠ (spádová ZŠ Bakalovo nábřeží), MŠ, ordinace lékařů. Naprosto klidný dům.
Byt po zaplacení ihned volný. K financování lze čerpat hypotéční úvěr, úvěr ke stavebnímu spoření. V případě Vašeho zájmu Vám financování vyřídíme. Doporučujeme prohlídku. Uvádíme energetickou třídu G, jelikož prozatím nebyl dodán PENB.

Prodejní cena po slevě: 3.900.000Kč +provize RK - prodáno

 

 

Zpět