ARD 393 ŘADOVÝ RODINNÝ DŮM 4 + 1, V OBCI HOVORANY, v klidné, boční ulici s průjezdem a zatravněným dvorem,16km od Hodonína, 11km od Kyjova, 46km od Brna.
Pozemek celkem 296m2, z toho zastavěná plocha domem cca 200m2, zatravněný dvůr cca 96m2. Dům se šířkou čelní fasády 14m.
Inženýrské sítě - dům napojen na veškeré inženýrské sítě, elektřina 220/380V, napojen na veřejný vodovod, splaškovou kanalizaci, vytápění 2x plynové WAV + lokální topení - kamna na tuhá paliva, ohřev TUV - plynová karma.
Dispozice domu - dům postaven do tvaru písmene L, vstup z ulice průjezdem, vpravo od průjezdu dvě obytné místnosti (cca 16 a 10m2) s komorou, vlevo přístupná další samostatná část nemovitosti - vstupní chodba cca 10m2, pokoje cca 15 a17m2, orientované do ulice, kuchyně cca 14m2, koupelna s vanou a umývadlem cca 3m2. Na obytnou část navazuje část hospodářská, a to prádelna (možnost zvětšení koupelny), sklad a bývalý chlév. Zadní část nemovitosti uzavírá zděný dřevník, suché WC. Za domem a vedle hospodářské částí situován zatravněný dvůr, uzavřený dostatečně vysokou zídkou - poskytuje naprosté soukromí. Vjezd i zezadu nemovitosti. Lze postavit garáž.
Nemovitost před celkovou rekonstrukcí. Možnost rozšíření obytné části jak v přízemí, tak lze zbudovat prostornou půdní vestavbu, vše dle vlastních představ. Okna dřevěná, kastlová, podlahy prkenné, v kuchyni beton + lino, průjezd, vstupní chodba, koupelna - dlažba. Dům je umístěn v boční, zcela klidné ulici. V obci Hovorany žije cca 2.200 obyvatel. V místě veškerá potřebná občanská vybavenost, škola 1. - 9. třída, mateřská škola, pošta, obchody, zdravotní středisko, zájmové kroužky, bohatá spolková činnost, služby pro občany, sportoviště, rybník, apod. Výborné autobusové spojení s Kyjovem, Hodonínem i Brnem v rámci IDOS.

Prodejní cena: 750.000Kč + 5% provize

Zpět