RD392 PĚKNÝ, PROSTORNÝ RODINNÝ DŮM - VILA 3 + 1 ve  HROTOVICÍCH, okr. Třebíč, s garáží, zahradou, venkovním bazénem a příjezdem zezadu,
pozemek celkem 1.672m2, zastavěná plocha domem  cca 180m2, zahrada  cca 1.490m2.
Inženýrské sítě - dům napojen na veškeré inženýrské sítě - obecní vodovod, vlastní studna na pozemku, splašková kanalizace, elektřina 220/380V, plyn. Ústřední vytápění - plynový kotel Protherm  umístěný ve sklepě, ohřev TUV el. boilerem.
Dispozice domu - vstup do domu ze zahrady chodbou, další prostorná chodba - hala 18m2 se vstupy do veliké kuchyně 22m2 s kuchyňskou linkou s přímým vstupem do zahrady, dále vstup se zasouvacími dveřmi do prostorného obývacího pokoje o výměře 45m2 s krbem a stylovým zařízením, další pokoje se samostatným vstupem 14m2 a 15m2, koupelna se sprchovým koutem a WC,  vedle samostatné další WC, dále dveře navazující na přímý vstup do garáže 25m2 s dálkově ovladatelnými vraty. V hale uzavřené  schodiště do sklepa - dům je  cca ze 2/3 podsklepen.  Uzavřené schodiště do půdního prostoru. Nádherná půda cca 160m2 s bezproblémovou možností půdní vestavby.
Prostorný dům z roku cca 1930 je ve velmi dobrém technickém stavu, udržovaný, zdivo cihelné, zásadní rekonstrukce v letech 1995-6. Dům se standardním vybavením, vybavení odpovídající poslední větší opravě v roce cca 1995-6. Podlahy - dlažby, parkety, lino, koberce. Okna dřevěná, dvojitá - atypická. Krovy dřevěné, střešní krytina - pálená taška. V domě lze ihned velmi prakticky, slušně a moderně bydlet. V domě zůstává veškeré vybavení.
Nemovitost je situována uprostřed zahrady. Vstup do domu z boční klidné komunikace zahradou. Vjezd na pozemek z hlavní komunikace přes dálkově ovladatelnou bránu po zatravňovací dlažbě ke garáži, ze které je vstup přímo do domu. Krásná zahrada na rovině s pergolou a posezením na terase poblíž kuchyně, na zahradě bazén, včetně zastřešení, veškeré technologie a solárních panelů na ohřev vody. Zahrada je založena architektem, jsou zde okrasné dřeviny, jinak zatravněna.
Město Hrotovice se cca 1800obyvateli se nachází v jihovýchodní části okr.Třebíč(cca 20km) - je hlavním bodem mikroregionu Hrotovicko. Cca 5km se nachází Dalešická přehrada, s možností rekreace - rybaření, koupání, v okolí lesy. V Hrotovicích veškerá občanská vybavenost - ZŠ, MŠ, ZUŠ, obchody, lékaři, lékárna, pošta, dům s pečovatelskou službou........v krásné budově zámku je městský úřad. Dobré dopravní autobusové spojení.  Prozatím nebyl vyhotoven PENB, proto je budova zařazena do kategorie G.

Prodejní cena po slevě: 2.800.000Kč + provize

Zpět