ARD 371 PROSTORNÝ UDRŽOVANÝ, DVOUGENERAČNÍ RODINNÝ DŮM 1 - 2 + 1 a 3 + 1 V OBCI RAŠOVICE, v pěkné obci za Slavkovem u Brna, u Ždánského lesa, 28km JV od Brna, s uzavřeným dvorem, malou zahrádkou, garáží pro 2 auta. Pozemek celkem 470m2, z toho cca 70m2 uzavřený dvůr, cca 50 m2 zahrádka.
Inženýrské sítě - el. en. 220/380Vv mědi  - nová v roce 2003,  elektrické vytápění - přímotopy (20tihodinová levná sazba), ohřev TUV - el. bojler, napojen na vlastní studnu s pitnou vodou, možno napojit na veřejný vodovod - u domu, odpady svedeny do dvoukomorového septiku, možno napojit na splaškovou kanalizaci - u domu, možno napojit na plyn -u domu.
Přízemí - vstup do domu uzavřeným průjezdem (možnost parkování auta), vlevo vstup do domu - vstupní chodba, kuchyně cca 15m2, pokoj 17m2, dále z chodby přístupná prostorná koupelna s vanou i sprchovým koutem. Samostatné splachovací WC. Spižírna. Ve dvorní části místnost o výměře cca 20m2 přístupná chodbou - nyní využívána jako sklad - možno využít jako další pokoj. Podlahy v přízemí  - prkenné, dlažba, beton. Dále vstup na verandu a na dvůr.
1. patro - přístupné po schodech, chodba, z ní vstup do kuchyně (cca 8m2) s kuchyňskou linkou a obývacího pokoje (cca 16m2), který je opticky propojen s kuchyní. Dále dva pokoje o výměře cca 18 a 17m2. K dispozici prostorná koupelna s vanou a  samostatné WC.  Podlahy v patře - dlažba, parkety.
Nemovitost v dobrém technickém stavu, postavena před 50ti lety, částečná rekonstrukce proběhla v roce 2003 - v části nové omítky, podlahy rekonstruováno patro, nové koupelny, WC apod. Možnost okamžitého bydlení!!! Energetická třída budovy "G". Za domem dvůr - zcela uzavřený, naprosté soukromí. Na dvůr navazuje část hospodářská, klenutý sklep na ovoce, zeleninu. Po schodech přístupná zahrádka cca 50m2. Z ní vstup do dílny a garáže, k níž je příjezd z ulice za domem.
Dům postaven v centru Rašovic (cca 640 obyvatel), v klidné, boční ulici. V místě základní škola do 5. třídy, mateřská škola, kabelová televize s infokanálem obce, plyn, vodovod a splašková kanalizaci. Pro společenské vyžití -Obecní dům, který je ve vlastnictví obce. V obci obchody, pohostinství, fotbalové hřiště, tenisové kurty, minigolf, dětské hřiště, různé služby. Dopravní obslužnost v rámci IDS. V obci působí několik spolků -hasiči, sportovní klub, zahrádkáři, myslivci apod. V blízkosti Ždánský les (usedlost Jalový dvůr - možnost výletů), cyklostezky, a jiné. Doporučujeme!!!

Prodejní cena: 1.500.000Kč po slevě + provize RK  

Zpět