ARD382 Stylová chalupa 3+1 v obci Runářov, okr.Prostějov, v SV části Drahanské vrchoviny, samostatně stojící, v naprosto klidné, slepé, boční ulici, malá obec, zastavěná plocha domem cca 120m2, zahrada 269m3, pozemek celkem 389m2.
Vstup do domu do prostorné chodby,  vlevo pokoje 19, 15, 8m2, malá kuchyně 8m2, starý kredenc,  sporák na PB bombu s el. troubou, dřez, dále koupelna s umývadlem a sprchovým koutem, splachovací WC zvlášť. V pravé části vstup na půdu s dřevěným schodištěm - možnost půdní vestavby, dále dílna cca 6m2 a dřevník 19m2.  Zahrada je rozdělena domem na dvě části, zatravněna, s ovocnými stromy. V pravé straně zahrady možnost vjezdu a parkování aut. Pozemek na rovině. Součástí prodeje je i veškeré vybavení - zařízení domu. Vytápění lokální - kamny, na hranici pozemku plyn, HUP. Napojen na elektřinu 220/380V, obecní vodovod a žumpu.
Dům je v dobrém technickém stavu, lze ihned využívat. Energetická třída budovy "G".
Lokalita je naprosto klidná, boční klidná ulice, do lesa cca 200m. V okolí velmi pěkná, zdravá příroda, možnost houbaření, turistiky, cykloturistiky, běžky, koně, rybaření.......
V obci obchod a pohostinství. V Konici (cca 3km vzdálené) je veškerá občanská vybavenost, obchody, lékař, lékařská pohotovost....... Vzdálenost Runářova od Brna cca 65km, od Prostějova 25km, od Olomouce 32km.  Letošní babí léto můžete strávit na Vaší nové chalupě v krásné přírodě. Doporučujeme prohlídku.

Prodejní cena:480.000 + provize RK - rezervováno

Zpět