ARB 394 PĚKNÝ RODINNÝ DŮM 2 + 1 a 3 + KK NEBO 5 + 1, PO ČÁSTEČNÉ REKONSTRUKCI, KONCOVÝ, ŘADOVÝ, V MĚSTĚ ŽIDLOCHOVICE,
koncový řadový, s uzavřeným dvorem, velkou zahradou s možnosti vjezdu, v boční, zcela klidné ulici, 15km jižně od Brna.
Pozemek celkem 757m2, z toho zastavěná plocha domem cca 130m2, dvůr cca 81m2, předzahrádka, pozemek vedle domu a zahrada 546m2.
Inženýrské sítě - el. en. 220/380V, plynové ústřední vytápění- radiátory litinové + deskové, napojen na veřejný vodovod + studna (užitková voda), ohřev teplé užitkové vody el. bojlerem - 200 litrů, dům napojen na splaškovou kanalizaci.
Přízemí - byt 2+1 - přístup k domu oplocenou předzahrádkou s možností vjezdu auta, vstup do domu verandou 14,5m2, dále z chodby (5m2) přístupná kuchyně o výměře 18m, navazuje obývací pokoj 19m2, ložnice 18m2. K dispozici koupelna 4m2, WC 1,3m2, spižírna 2,6m2. Z verandy vstup na uzavřený dvůr. Podlahy - lité teraco, beton + lino, parkety, v koupelně keramická dlažba + obklady.
Podkroví - byt 3+kk, zcela nově zbudován v roce 2010, přístupný po dřevěném schodišti - vstup do obytného prostoru - tj. obývacího pokoje s kuchyňským koutem 24m2, dále dva pokoje o výměře 10 a 15m2, pracovní kout s počítačem 1,5m2, koupelna s vanou a WC 6,4m2. Podlahy plovoucí - lamino, keramická dlažba v kuch. koutu a koupelně, topení - deskové radiátory, otopný žebřík. Obložkové zárubně + dveře dýhované.
Dům z části podsklepen. Tři sklepní místnosti - celkem cca 45m2, zde umístěn plynový kotel a el. bojler.
Nemovitost cihelná, v dobrém technickém stavu, přízemí v udržovaném stavu, podkroví zcela nově vybudováno, střešní krytina - bobrovka - očištěna a znovu přeskládána, krov opraven + nové střešní latě, tepelná izolace, v domě osazena plastová okna, vstupní dveře, v podkroví střešní okna Velux. Ve dvoře menší zděný sklad a dílna (Nutno opravit či zbourat). Zahrada na rovině s možností vjezdu i bezproblémové postavení garáží.
Dům je situovaný v boční, zcela klidné ulici v Židlochovicích. V obci žije cca 4.000 obyvatel. Jedná se o obec s rozšířenou působností. V místě veškerá potřebná občanská vybavenost, poliklinika, gymnázium, banky, obchody, bohatá spolková činnost, sportovní vyžití, atd. Výborná dojízdnost do Brna autem, autobusem v rámci IDS, v roce 2020 bude obnoveno pravidelné vlakové spojení s Brnem. Výborné místo pro bydlení. Průkaz energetické náročnosti zatím není k dispozici, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním vám rádi zdarma poradíme a pomůžeme. Pro více informací či prohlídku kontaktujte realitního makléře. Velmi doporučujeme.

Prodejní cena: 5.500.000Kč a provize

Zpět